Ultra Chaos Piknik - Małgorzata Wasilewska Fotografia
Ultra Chaos Piknik - Aneta Adamiak
Ultra Chaos Piknik - Małgorzata Wasilewska Fotografia
Ultra Chaos Piknik - Among Scratches

X URODZINY NHFTG?/BENEFIT NA MASZ NOSA – 14.10.2023 – OLSZTYN/SCENA ZGRZYT


Mamy zaszczyt zaprosić Was na bal urodzinowy z okazji 10. urodzin No Hope For The Gigs? Będzie to bal niezwykły, bo jesteśmy razem już od dekady! Będzie to koncert jakiego jeszcze nie było, no i najważniejsza sprawa – będzie to koncert benefitowy na azyl dla zwierząt Masz Nosa. Cały dochód przeznaczony zostanie dla tej ekipy. Liczymy na wasze wsparcie . Więcej szczegółów wkrótce.

Zagrają:
SANCTUS IUDA to jeden z kluczowych zespołów niezależnej sceny hardcore punkowej w Polsce lat 90tych. Obok Homomilitii, Infekcji czy Guernicy y luno prosto w nasze twarze wrzeszczeli co ich dotyka, co widzą i z czym się nie zgadzają. Teksty bardzo polityczne, muzyka bardzo potężna i pełna agresji. CRUST or DIE. Od ponad roku możemy spotkać Białostocczan na koncertach w Polsce i czas, aby zaszczycili was w jesienny wieczór. NIE BĘDZIE TRZESZCZĄCEJ KASETY BĘDZIE LIVE w wydaniu równie dobrym, co w latach minionych.

INFEKCJA to kolejny pancernik „BISMARCK” polskiego Crust punka, który z twierdzy Breslau przybędzie do Olsztyna. Po dłuższej przerwie wracają i jak już pewnie część z was mogła zobaczyć, wracają na pełnej szybkości. Kilka letnich koncertów z ich udziałem potwierdza, że Infekcję trzeba zobaczyć. Jedna gitara, jeden wokal choć w różnych tonacjach, miażdżący bas i znakomity bęben zabierze was do piekła na godzinę i trochę więcej. MOŻLIWE ŻE W PAŻDZIERNIKU usłyszycie już część nowego materiału tych dzikusów z Miasta Kultury.

YE.STEM – Jedni szukają Post Regiment, inni uznają, że jest chęć robienia NOWEGO. Z pewnością Panowie ze Stolicy znają się baaardzo długo, świat muzyczny znają Baaardzo dobrze i to w różnych spodniach. Kwartet zawodowy i kontrowersyjny. Będzie grane melodyjnie, ale i zadziornie, będzie pogłos na gitarze, ale i potężny, olbrzymi bas Rolfa, teksty na przemyślenie a jednocześnie obnażające ludzką chciwość i ciemną stronę człowieka. CIEKAWIE BRZMI? A zabrzmi w Browarze Warmia bardzo dobrze.

WIRUS to twór pięcioosobowy. Nie zakręca w stronę metalu. Gra na ile potrafi. Śpiewa dobre teksty których warto słuchać bo płynie z nich pewna recepta na rzeczywistość. Nie ma w logo trupiej czaszki za to jeansy i przepocone koszulki są na codzień.

Więcej informacji na facebook’u wydarzenia