V/A „The Darkness Is coming… Are you ready?” 7″EP

Ultra_Chaos_Piknik_VA_The_Darkness_is_Coming

„Mrok nadciąga… Jesteś gotowy? Sześć brudnych, odrażających, hałaśliwych kawałków wieszczących nadchodzącą apokalipsę… A może Mrok już tu jest od dawna?”

A na składaku można znaleźć:

BURN THE CROSS – brutalny walec z Jasła, miażdżące zwolnienia, depresyjny wrzask, mnóstwo brudu i przede wszystkim ten mrok… Po singlu z HOLY EXTERMINATION i LP z CHORYGEN ponownie dolewają oliwy do ognia!

SOCIAL CRISIS – crust-core z Białej Podlaskiej z dwoma wokalistkami. Surowo, dynamicznie, wrzaskliwie i politycznie. W przerwie po wydaniu debiutanckiego LP i przygotowywaniu nowego materiału uraczyli nas kolejną wściekłą petardą!

DRIP OF LIES – neo-crustowy d-beat w wykonaniu warszawiaków wpasował się doskonale w klimat kompilacji. Jednak tym razem zespół serwuje nam cover… ŚWIATA CZAROWNIC! Jest moc, jest klimat i obowiązkowy brud!

ANTICHRIST – nigdy wcześniej nie publikowany kawałek nieodżałowanych wymiataczy z Lublina. Szkoda by było, gdyby ten numer kurzył się gdzieś w zakamarkach rzeczywistości. Tym bardziej, że jest to cover legendarnej SIEKIERY!

NON PRESIDENT – świeża krew z Dolnego Śląska! Połamany, żywiołowy i przede wszystkim wściekły crust-punk. Zwalniają nerwowo, by za chwilę opętańczo przycisnąć gaz do dechy – podnoszą ciśnienie! Po wydaniu CD i singla kapela postanowiła zaatakować nas wkrótce dużym winylem…

INFEKCJA – utwór pochodzi z koncertu jaki weterani crusta zagrali na swoje 20-lecie. Mistrzostwo świata i zupełnie inne brzmienie! W tym kawałku udział wzięli: pierwszy gitarzysta INFEKCJI oraz Aśka z KLINIKI na skrzypcach!

Do singla jest dołączony 8-stronicowy booklet z tekstami zespołów i grafikami mistrza Wechtera.

Zamówienia: chaoswmojejglowie@o2.pl lub poprzez stronę Chaos w mojej głowie