ŚCIANA WSCHODNIA #21 !!!

Ultra_Chaos_Piknik-Sciana_Wschodnia_21

ŚCIANA WSCHODNIA #21 – maj 2016, druk, 40 stron, format A4

Wywiady:
★ Bristol Hunt Saboteurs (protecting wildlife in the South West) „(…)bo jak można w ogóle czerpać przyjemność z widoku bezbronnego zwierzęcia rozszarpywanego na strzępy przez kilkanaście lub kilkadziesiąt psów? Jak można czerpać przyjemność z pogoni na koniu za jednym lisem przez całe mile, tylko po to by go śmiertelnie przestraszyć, zmęczyć i potem patrzeć jak umiera w agonii rozrywany na kawałki?”
★ John Marten’s Crew (polski Fanclub FC ST. PAULI) „(…)starzy, młodzi, biedni, bogaci, ludzie o różnej orientacji, różnej płci, punki, freaky, metale. Ale szczerze mówiąc typowego koksiarza dresa nie widzieliśmy. A atmosfera? Nie do opisania, wszechobecna przyjaźń, miłość do klubu, jest non stop głośno, wszyscy krzyczą i tańczą. Obcy ludzie się przytulają po golu! Dużo ludzi na stadionie nas zagaduje, co więcej zawsze wyrażają podziw, że przyjeżdżamy aż z Polski, angażujemy się i jesteśmy tak oddani klubowi”
★ Mariusz Komorowski (artysta z Włodawy) „(…)w jednym czasie maluję nawet 5 obrazów naraz. Pośpiech jednak jest najgorszym doradcą w tej dziedzinie i zalecam umiarkowany spokój i ascezę, wtedy podobno samo się namaluje w niedługim czasie ;)”
★ PERSECUTION (hardcore punk z Bristolu) „(…)ostatni materiał nagrywaliśmy w Bradford u Briana z DOOM, ma tam swoje studio w piwnicy klubu „1in12”. Klub ten jest rewelacyjny i fajnie że istnieje. Organizowane tam są też koncerty”
★ TOFU RIOT (HC/riot z Rzeszowa) „(…)sytuacja się zmieniła – środowiska ludzi myślących w sposób wolnościowy, będący alternatywnym do panujących ogólnie trendów wyszły poza mury getta HC/PUNK. Osoby zaangażowane tworzą inicjatywy, imprezy z pogranicza elektro, dub, trans a także hip hop, HC”
★ PERMA WAR (hardcore punk/Londyn) „(…)lekki szok dla mnie, ponieważ nie miałem kompletnie żadnego pojęcia jak grać na jakimkolwiek instrumencie a tym bardziej na bębnach. KLINIKA w tamtym czasie działała dosyć prężnie, koncerty plus nagrany materiał który ukazał się na kasecie „Ultimo”. No ale co tam pomyślałem, trzeba spróbować”
★ NoiSeAxe (gindcore z Bristolu) „(…)Wpierdalam 6 bananów dziennie (to ok. 666kcal) wpierw na żywca obdzierając je ze skóry. Dzięki temu telepatycznie łączę się z Tym, Którego Imienia Wymawiać Nie Należy, a on już robi resztę za mnie. Co tu dużo mówić, szpetne jak noc, odhumanizowane wokale to podstawa”

Arty i dłuższe wywody:
Kraj Basków i jego wyjątkowi fani futbolu (Katalonia – futbolowi antyfaszyści: Athletic Bilbao, Real San Sebastian, Osasuna Pampeluna) ★ „U zmierzchu demokracji” (pytania odnośnie PiSu, Trybunału Konstytucyjnego i KOD-u a odpowiadają: Arek ON2B/PROFANACJA, Krawat/”Inny Świat”, A.M./Dywizjon 161) ★ @Punki na wakacjach! Część I (relacje z pobutu: Armenia – Nagórny Karabach, Koczin – Kerala, Serbia – Czarnogóra) ★ LA VIDA LOCA czyli latynoski hardcore w NYC ★ Strajk łódzkich włókniarek roku ‘71 (Cześć i Chwała Bohaterkom!!) ★ Transhumanizm/nowe oblicze faszyzmu! ★ Janusz Waluś dla jednych bohater, dla innych postać przeklęta!

Przepisy wegetariańskie

Zamówienia/wysyłki:
uta83@o2.pl (UK i za granicę / 83 Records)
apzajac@wp.pl (Polska / D.I.Y Koło Records)